חזור למעלה
אהיל לחדר שינה | פרפקט אהילים
 
 

אהיל לחדר שינה

זה שנים רבות חדרי השינה לא משמשים אותנו לשינה בלבד – כפי שנהגו בעבר, וככל שחולפות השנים אנו מוצאים את עצמנו מבצעים בו יותר ויותר פעולות. כיום, ניתן לחזות בטלוויזיות רבות המוצבות בחדרי השינה, אשר מסייעות לשוכבים במיטה להירדם או סתם ליהנות מצפייה בטלוויזיה; אנשים רבים נהנים לשכב על המיטה הנוחה, ולנצל אור מבעד לאהיל השוכן בחדר על מנת לקרוא ספרים לפני השינה, נשים רבות נוהגות להתאפר דווקא בחדר זה והמגוון עוד רחב.

אם כן, חדר שינה אידאלי, הוא זה המאפשר לנוכחים בו להירגע בקלות, לסדר את המחשבות ולצבור כוח לקראת המשך השבוע. לצורך שלל הפעולות שמבצעים בחדר השינה, יש להתקין בחדר מבחר גופי תאורה איכותיים ומעוצבים, כגון מנורות אהיל לחדר שינה, אהיל למנורה עומדת ועוד.

טיפים למיקום אהילים בחדר שינה
בעת בחירת אהיל לחדר שינה, מומלץ לשים לב למספר המלצות וטיפים חשובים:
שילוב כמה סוגי אהילים – מומלץ לשלב מספר אופציות של אהילים ושאר גופי תאורה, בהתאם לייעודם. כדאי להתקין אהיל המתאים לאור עמום כמעה לצורך קריאה, ולחלופין למקם אהיל המותאם למנורה בעלת תאורה חזקה באזור בו מתאפרים ומתארגנים ליציאה. קיים מגוון רחב של אהילים בצורות חריטים וגלילים, אהיל למנורה עומדת ועוד, כאשר שילוב כמה גופי אהילים בעת ובעונה אחת מעניק חן רב לחדר ומקנה לו מראה מעוצב ביותר.

הדגשת אלמנטים – על ידי מיקום נכון של אהיל לחדר שינה, ניתן יהיה לבחור אלמנטים מסוימים מחלל החדר, להבליט ולהדגיש אותם. זאת, הודות לשליטת האהיל על כמות האור הנפלטת מהמנורה. ניתן להדגיש את הפריט המרכזי בחדר – המיטה, פינת ישיבה הממוקמת בחדר השינה, מראה מעוצבת במיוחד, ארון בגדים, פינת איפור ומה לא. הדגשת האלמנטים על ידי אהילים צפויה להאציל בחדר תחושת יוקרה, ולהקרין בו אווירה רומנטית במיוחד.

התאמה לחדר – חשוב לוודא כי האהיל הרצוי מתאים לחדר הן ברמה העיצובית והן לאופיו של חדר השינה. אמנם, ביכולת אהילים להוסיף רבות לעיצוב החדר, אולם יש לעשות זאת בחכמה ובטוב טעם. 
בחירת אהיל לחדר שינה

בעת בחירת אהילים בתל אביב ובשאר אזורי הארץ, יש לאתר חברה בעלת ניסיון רב בייצור ומכירת אהילים. האהילים הם פריט העתיד להישמר ולהישאר בחדר השינה זמן רחב, ולפיכך מומלץ לבחור את חברת האהילים המתאימה ביותר. פרפקט אהילים היא חברה וותיקה לייצור אהילים וגופי תאורה, ממבחר רחב של חומרים דוגמת בדי כותנה, פליסה, משי ועוד.

החומרים הללו משתלבים היטב עם גופי התאורה בהתאם להזמנת הלקוח. לפרפקט אהילים ניסיון רחב בייצור אהילים, כאשר היא מספקת אהילים בתל אביב ובשאר אזורי הארץ. עם השנים צברה לה החברה מוניטין מצוין, כשאר הביקורות הניתנות על מוצרי החברה והשירות של עובדיה נחשבות ליוצאות מגדר הרגיל.
 

מאמרים

​​
לקוחות פרטיים
מסעדות \ חנויות
מוסדות ומשרדים
בתי מלון
עיצוב אדריכלי
חידוש אהילים וגופי תאורה
 

פרפקט - בית מלאכה לייצור וחידוש אהילים משנת 1979  |  כל הזכויות שמורות ©

|