חזור למעלה
גופי תאורה למטבח | פרפקט אהילים
 
 

גופי תאורה למטבח

חדר המטבח עבר תמורות רבות בשנים האחרונות, אשר שינו את פניו מבלי היכר. בעבר, המטבח היה חדר צדדי ובנאלי, אשר כל מטרתו הייתה לספק מתחם להכנת אוכל, בישול, אפייה ועוד. בסיום הכנת האוכל, היו נוטלים אותו ומעבירים לפינת האוכל בסלון, החדר המרכזי והיוקרתי בבית. עם התפתחות ענף עיצוב הפנים, עיצוב חדר הפנים קיבל תפנית חדה. המעצבים תהו מדוע לא להשקיע בעיצוב חדר מטבח, חדר בו בני הבית שוהים זמן נכבד בהחלט. בין שאר מוצרי העיצוב שנכנסו למטבח בשנים האחרונות, החלו מתווספים למטבח גופי תאורה למטבח אשר סיפקו הן מראה מודרני ומעוצב והן תאורה איכותית. הודות לכך, הפך המטבח מעוד חדר זניח לחדר מרכזי בבית, בו אפשר אפילו לארח חברים ומכרים בשעת הצורך.

אפשרויות תאורת מטבח
כידוע, התאורה מהווה חלק אינטגרלי בעיצוב כל חדר, הודות למראה והחן שהיא מוסיפה והיכולת שלה לשנות אווירת כל חדר. לצורך ההמחשה, אף חדר לא היה יכול להפוך למועדון אטרקטיבי ללא גופי תאורה למועדון אשר ייצרו את האווירה הרצויה. על כן, יש לחשוב מראש על האווירה הרצויה במטבח. ניתן להשתמש בגוף תאורה מרכזי בצורת זוג או אפילו שלישיה, היוצר אווירה בניחוח כפרי. גופי תאורה אלו ניתן לאתר באמצעות גופי תאורה למטבח כפרי, אשר יוצבו היישר מעל מרכז המטבח. לחלופין, אופציה פופולרית היא התקנת לדים הממוקמים בצמוד לתחתית ארונות המטבח, וכן גופי תאורה למטבח צמודי תקרה אשר מעניקים תחושת מרחב בחדר ואור רב.

בחירת גופי תאורה למטבח
בעת בחירת גופי תאורה למטבח, יש להתמקד בשני דגשים חשובים:

מחיר – הודות לפופולריות שצברו גופי תאורה למטבח בשנים האחרונות, קיים מגוון רחב של דגמי תאורה בכל הארץ. כתוצאה ישירה מכך, ישנם הבדלים משמעותיים במחירים של כל דגם ודגם. בכדי לא להתפתות לרכוש גופי תאורה במחירים מופרזים, מומלץ לקבוע במעוד מועד את התקציב המוקצב לנושא.

בחירת חברה נכונה – לגופי תאורה למטבח יש יכולת עמידות מרשימה, והם מסוגלים להישאר יציבים ורלוונטיים לאורך שנים רבות. על מנת לוודא כי אכן מדובר במוצר איכותי אשר יישמר לאורך זמן, יש לבחור בחברה רצינית ובעל ניסיון בכל הנוגע לתחום התאורה. כדאי לקרוא ביקורות וחוות דעת מלקוחות עבר של החברה, בכדי להתרשם מעט על איכות המוצרים וחווית הרכישה.

חברת פרפקט אהילים מציגה מגוון רחב של פתרונות תאורה, כגון: גופי תאורה למטבח, אהילים, גופי תאורה למועדון, חידוש מנורות ישנות, גופי תאורה למטבח כפרי ועוד ועוד. לחברה ניסיון של קרוב לחמישים שנה בסיפוק פתרונות תאורה, והיא נעזרת בו מדי יום בייצור גופי תאורה שונים. הביקורות אשר מקבלת החברה נחשבות למצוינות, והיא גורפת ציונים יוצאים מן הכלל על טיב המוצרים שברשותה והשירות אותו היא מעניקה ללקוחות.

אחד העקרונות המנחים של פרפקט אהילים הוא ליווי אישי ומקצועי של כל לקוח בכל התהליך, בבחירת מוצרים מתאימים במחירים נוחים במיוחד.
 

מאמרים

 

פרפקט - בית מלאכה לייצור וחידוש אהילים משנת 1979  |  כל הזכויות שמורות ©

|