חזור למעלה
ייצור אהילים | פרפקט אהילים
 
 

ייצור אהילים

בשנים האחרונות תאורה הפכה למצרך מרכזי בבית, הואיל ובנוסף לתפקיד סיפוק התאורה שהיא ממלאת, ביכולתה לשנות כליל עיצובי חדרים ומתחמים, כאשר היא מספקת לכל אחד מהם מראה ייחודי במיוחד. כתוצאה מכך, לאהילים נוצר תפקיד משמעותי בעיצוב הבית, הואיל והם אלו השולטים על כמות האור היוצאת מהמנורות, ובעזרת משחקי אור שונים הם יכולים לשנות את האווירה של כל חדר. כל אהיל ייחודי בפני עצמו ומשווה לכל חדר מראה שונה, כאשר בדומה לענף ייצור גופי תאורה, ישנה חשיבות רבה להליך ייצור אהילים מתחילתו ועד סופו.

לפני הכל - מהו אהיל?
אהיל הינו כיסוי למנורה, המעניק לה מעטפת חיצונית ובכך מפזר את האור הנפלט ממנה. הודות לאהיל, אור המנורה אינו חזק ומסנוור, אלא הוא מוקרן בצורה נעימה במיוחד. כמו כן, האהיל משמש להגנה חיצונית על המנורה, ומוסיף רבות לעיצוב ולמראה החיצוני של המתחם בו הוא ממוקם. האהילים מגיעים במגוון צורות כגון צורות גליל או חרוט, הם מכסים את המנורה בצורה מלאה או חלקית בהתאם לסוגם כאשר לעיתים הם מופיעים בצורת מסננת. ייצור אהילים, כמו גם ייצור גופי תאורה מיוחדים נעשה על ידי חומרים שונים, החל מנייר, מתכת, בדים, פלסטיק ומה לא, כאשר כפי שניתן בקלות לשים לב, לא אחת ייצור אהילים נעשה על ידי חומרים ממוחזרים המסייעים לשמירה על הטבע.

כיצד לבחור את האהיל הנכון?
בעשור האחרון תחום ייצור גופי תאורה נעשה פופולרי במיוחד, כאשר כיום ניתן ליהנות ממספר רב של אהילים לבחירה. בעת בחירת אהיל, יש להתחשב בראש ובראשונה בחדר בו עתיד להיעשות בו שימוש. האהיל כאמור משנה את עיצוב החדר והמראה המושווה בו, ולפיכך יש לבחור את האהיל בהתאם למראה הרצוי. יש לבצע בנוסף השוואת מחירים בין חנויות האהילים. מומלץ שלא להתפתות לבחור במחירים נמוכים, משום שאלו עלולים להעיד על איכות ירודה של האהילים. אפשר כמו כן לשלב כמה סוגי אהילים במקביל באותו החדר או המתחם, כאשר שילוב זה עתיד להוסיף חן רב לחדר.

חברת פרפקט אהילים
חברת פרפקט אהילים התחילה את דרכה אי שם בשנת 1968, בתור חנות ייצור שלדי אהילים. עם השנים השתדרגה החברה, והיא התחילה משלבת בית עסק לייצור אהילים. כיום, החברה מספקת מעטפת רחבה של אפשרויות בתחום האהילים, מנורות וגופי התאורה, בין השאר בחידוש מנורות, ייצור אהילים, סיפוק פתרונות תאורה, ייצור גופי תאורה מיוחדים, ייצור אהילים מעוצבים ועוד.

החברה דוגלת במתן שירות מקצועי לכל לקוח, המאופיין בליווי מקצועי לאורך הליך הקנייה, בסיוע בבחירת האהיל או גוף התאורה המתאים ובהגשת הצעות מחיר נוחות ומשתלמות. חברת פרפקט אהילים נחשבת לחברה מובילה בקנה מידה ארצי בייצור אהילים, כאשר מוצריה מעצבים שלל מסעדות, בתי קפה, אולמות אירועים, מועדונים, בתי מלון והמבחר עוד רחב. 
 

מאמרים

​​
לקוחות פרטיים
מסעדות \ חנויות
מוסדות ומשרדים
בתי מלון
עיצוב אדריכלי
חידוש אהילים וגופי תאורה
 

פרפקט - בית מלאכה לייצור וחידוש אהילים משנת 1979  |  כל הזכויות שמורות ©

|