חזור למעלה
עיצוב גופי תאורה | פרפקט אהילים
 
 

עיצוב גופי תאורה

בשנים האחרונות, ביצע ענף התאורה מהפכה תדמיתית. אם בעבר גוף תאורה מעוצב הייתה נחלתם של אנשים עמידים בלבד, כיום עיצוב גופי תאורה הוא מרכיב השולט בכל בית. לתאורה המוצבת בכל בית קיים משקל משמעותי, הן משום שהיא מוסיפה רבות לעיצוב החדר הן משום שהיא קובעת את האווירה הנמצאת בכל חדר, דוגמת תאורה עמומה אשר גורמת לאווירה רגועה ורומנטית או לחלופין תאורה באורות מתחלפים המשדרת אווירה רועשת למדי. הודות למבחר הרב שקיים בתחום, לכל חדר בבית ולכל מתחם יש את התאורה המתאימה  והייחודית לו.

בחירת תאורה לבית
כאשר מעוניינים לבחור תאורה לבית, יש להתחשב בראש ובראשונה בחדר הרצוי הואיל ואינה דומה תאורה לחדר ילדים לתאורה אשר תתאים לחדר הסלון לצורך ההמחשה. תאורה לסלון תורכב לרוב מגוף תאורה בעל נוכחות, דוגמת נברשת, אשר תתפוס את תשומת לב כל הנוכחים בחדר. פינת אוכל וחדרי מטבח, יסתפקו בתאורת תלוית תקרה אשר תספק אור המפוזר בצורה שווה לכל אורך החדר, ותעניק לו מראה יוקרתי. בנוגע לחדר השינה של ההורים, ההמלצה הגורפת להציב אור מרכזי ועמום כמעה, אשר לא יקשה על ניסיונות השינה באשר הם, ויצור אווירה רומנטית בחדר.

תאורה לחדר ילדים תשולב לרוב עם התאורה הטבעית הנשקפת מבין החלונות. רצוי לבחון את מראה החדר לאורך שעות היום, ובהתאם אליו לתכנן את מיקום גוף התאורה הרצוי.

רוב ההורים יעדיפו לרכוש עבור חדר הילדים גוף תאורה פשוט, משום שהם חוששים ליצור אווירה כבדה בחדר. פתרון אולטימטיבי לצורך תאורת חדר ילדים הינו נורות לד. אלו צפויות לחסוך בהוצאות החשמליות, וכידוע ילדים שוכחים לא אחת לכבות את האור, מה שמעלה את חשבון החשמל החודשי. כמו כן, הן עשויות להישמר לאורך זמן, ואין צורך להחליפן אחת לכמה ימים. זאת ועוד, הורים המעוניינים להעניק לילדים תחושת מרחב בחדר, ישתמשו בנורות שקועות תקרה או ספוטים ייחודיים.

תאורת גן הינה שונה במקצת, הואיל והיא קובעת כיצד יראו העוברים והשבים את הגינה בשעות הלילה, ולמעשה יוצרת את הרושם המתקבל על הגינה. למעשה, תאורת גן דורשת שילוב של הארת המתחם לנוכחים באמצעות תאורה גבוהה בד בבד עם תאורה ממוקדת על צמחים, עצים, מזרקות ושאר האלמנטים השוכנים בגינה, כאשר ההמלצה הגורפת היא להיעזר לצורך כך בתאורת ריצפה.

בחירת חברה לצורך עיצוב גופי תאורה
רכישת פריטי תאורה אינם דבר של מה בכך. גוף תאורה מעוצב צפוי להישאר עמיד לאורך זמן רב, ועל כן יש לתת את הדעת בעת רכישתו. פנייה לחברה אמינה מקצועית ואמינה צפויה להבטיח כי מוצרי התאורה הנרכשים הינם איכותיים. חברת פרפקט אהילים מציגה קטלוג הכולל עיצוב גופי תאורה, ניסיון רב של קרוב לחמישים שנה בייצור וסיפוק פתרונות תאורה, מוניטין חיובי, מחירים נוחים ושירות מקצועי ואדיב.
 

מאמרים

 

פרפקט - בית מלאכה לייצור וחידוש אהילים משנת 1979  |  כל הזכויות שמורות ©

|