חזור למעלה
פתרונות תאורה | פרפקט אהילים
 
 

פתרונות תאורה

בעידן הנוכחי התאורה הפכה למצרך נפוץ ביותר, אשר משרת מיליארדי אנשים ברחבי העולם לאורך כל שעות היממה. קשה לתאר כיצד הייתה נראית האנושות כיום ללא התאורה, אשר שינתה לחלוטין את פני ההיסטוריה. אם בעבר התאורה נועדה להאיר מתחמים ותו לא, כיום היא מהווה מוקד עיצוב מרכזי בבית, כאשר גופי תאורה יוקרתיים ומעוצבים נמצאים בבתים פרטיים, בתי עסק, אולמות אירועים, בתי מלון והמגוון עוד רחב. הודות לפופולריות שצבר ענף התאורה בשלהי המאה הקודמת, ניתן כיום ליהנות ממבחר רחב של פתרונות תאורה, המותאמים במיוחד לכל חדר, אולם, מתחם, גינה, בית עסק ומה לא.

פתרונות תאורה לבתי עסק ואולמות
כידוע, גופי התאורה משפיעים רבות על עיצוב החדרים בו הם ממוקמים, וביכולתם לשנות את האווירה המתקבלת בהם. לפיכך, יש לתת את הדעת בבחירת גופי תאורה נכונים. ככלל, לכל בית עסק יש את האופי הייחודי לו ומאפיין רק אותו, כאשר לתאורה הנמצאת בו יש משקל רב בכך. פתרונות תאורה לבתי קפה אשר מבקשים למשוך צעירים מאופיינים לרוב בנברשות הצמודות לתקרה ובמנורות לדים שקועים, במטרה להשאיר את החלל ריק כמה שניתן. לחלופין, תאורת ברים תכלול מנורות עמומות, בכדי להעניק ליושבים במתחם תחושה חמימה וביתית. לצורך פתרונות תאורה למסעדות יוקרה, מומלץ להתקין נורות משתלשלות מהתקרה או שקועות בה, בכדי ליצור אווירה אינטימית וסולידית שתמחיש ותבליט את איכות המנות המוגשות.

באופן שונה, תאורה פשוטה  תאפיין פתרונות תאורה למסעדות מזון מהיר, בכדי להאיר על המתחם ולהקל הן על העובדים אשר לא נחים לרגע, והן על הלקוחות אשר מעוניינים לקבל את מנת האוכל במהרה. בנוגע לאולמות אירועים, יש לחלק בין אזורים פעילים ודומיננטיים במהלך האירועים כגון בר המשקאות, רחבת הריקודים ועוד, בהם מומלץ לספק פתרונות תאורה לאולמות אירועים הכוללים תאורה אומנותית. באזורים מעט יותר רגועים, דוגמת שולחנות הישיבה, ועמדות הגשה עצמית, כדאי להתקין תאורה שימושית כגון לדים שקועים בתור פתרונות לאולמות אירועים.

חברת פרפקט אהילים
חברת פרפקט אהילים מספקת פתרונות תאורה לבתים פרטיים וכן פתרונות תאורה לבתי קפה, בתי עסק, חברות, אולמות אירועים, מועדונים, ברים ועוד. הפריטים של החברה מעוצבים ברמה גבוה, ומעניקים חן רב לכל חדר ומתחם בו הם נמצאים. באמצעות חברת פרפקט ניתן לרכוש אהילים מסוגננים, אפשר לשחזר ולחדש גופי תאורה ישנים כמו גם לייצר גופי תאורה מרהיבים ביופיים, כל זאת בשילוב התאמה יוצאת מגדר הרגיל לחלל הנבחר. מיותר לציין כי החברה משתמשת בחומרי גלם איכותיים במיוחד, דוגמת בדי אורגנזה וכותנה, משי, פליסה ועוד.

החברה פועלת זה קרוב לחמישים שנה, והודות לניסיון שצברה היא מספקת שירות מקצועי עבור כל לקוח. הודות לליווי המקצועי שעובדי החברה מעניקים לכל לקוח והמחירים הנוחים אותה היא מציגה, החברה יצרה לעצמה שם חיובי ומוניטין יוצא מן הכלל.   
 

מאמרים

​​
לקוחות פרטיים
מסעדות \ חנויות
מוסדות ומשרדים
בתי מלון
עיצוב אדריכלי
חידוש אהילים וגופי תאורה
 

פרפקט - בית מלאכה לייצור וחידוש אהילים משנת 1979  |  כל הזכויות שמורות ©

|