חזור למעלה
תאורה לחדר שינה | פרפקט אהילים
 
 

תאורה לחדר שינה

במהלך העשורים האחרונים, ענף התאורה שינה את פניו והשתדרג בצורה ניכרת. אם בעבר תפקיד התאורה היה לספק תאורה בלבד, כיום התאורה מהווה מרכיב אינטגרלי בעיצוב הבית. גופי התאורה הממוקמים בכל חדר ומתחם יוצרים למעשה את האווירה הקיימת בכל אחד מהם, כאשר לצורך הדוגמא תאורה עמומה מספקת אווירה רומנטית ורגועה, לעומת תאורה שקועה המעניקה תחושה צעירה ומרווחת. נוסף על כך, התאורה המודרנית מעוצבת כך שהיא מוסיפה רבות ומותאמת למראה כל חדר, החל מגופי תאורה למטבח, תאורה המותאמת לחדרי שירותים, תאורה לחדר שינה, תאורה לחדר עבודה, תאורת סלון, ומה לא.  

תאורה לכל חדר
בעת בחירת גופי התאורה לבית, יש להתחשב בראש ובראשונה בחדר הרלוונטי, ובמראה הרצוי להיווצר בו. החדר בו אנו נמצאים משך רוב הזמן הוא חדר השינה, ולפיכך יש לתת את הדעת בראש ובראשונה על תאורה לחדר שינה. חדר השינה הוא חדר בו קוראים לא אחת ספרים לפני השינה, ולפיכך מומלץ למקם מנורות קיר, רצוי בעלות אהילים, בכדי למקסם את חווית הקריאה.

בנוסף, כאשר מעוניינים באווירה רומנטית בחדר, מומלץ להשתמש בנורות בעלות אור עמום לצורך תאורה לחדר שינה. כדאי לשים לב שהתאורה אינה מסנוורת את השוכבים על המיטה, ולפיכך רצוי לתחום את מנורות התקרה באהיל או גוף סגור. אזור נוסף בו סוג התאורה הינו משמעותי במיוחד, הינו פינת האוכל, כאשר על תאורה לפינת אוכל להיות מורכבת מתאורה חזקה ומרכזית, המספקת אור שווה לכל אורך השולחן, ומאפשרת לסועדים סביבו ליהנות מאווירה הרמונית. תאורה למטבח, בדומה למרכיבי תאורה לפינת אוכל, מאופיינת לרוב בנורות המספקות אור חזק וממוקד, אשר מקלות על מלאכת הבישול והאפייה במטבח.

תאורה לסלון
אחד החדרים החשובים בבית, אם לא החשוב שבהם הוא הסלון. הסלון למעשה מייצג את הבית ובעליו. זהו החדר בו מכניסים אורחים, ידידים ומכרים כאשר הם מגיעים להתארח, אנו נוהגים לצפות בו בסרטים וטלוויזיה, אין כמו לקרוא בו את עיתון הבוקר והמגוון עוד רחב. ככלל, בסלון קיימים מגוון אלמנטים אותם כדאי להדגיש באמצעות תאורה ממורכזת וממוקדת, דוגמת קירות גבס ייחודיים, פסלים, שולחן אוכל ועוד. לפיכך, יש להשקיע רבות בתחום תאורת סלון, הואיל וזו מהווה למעשה חלק משמעותי מעיצוב הסלון. מומלץ לבחור בתאורה אשר תספק את האווירה הרצויה בסלון, ולמקם אותה היטב באזורים נבחרים.

בחירת חברה לרכישת מוצרי תאורה
על מנת לבחור את מוצרי התאורה האיכותיים והמעוצבים ביותר עבור חדרי הבית שלכם, כדאי לבחור בחברה בעלת ניסיון רב ומוניטין חיובי בתחום. חברת פרפקט אהילים מציגה ניסיון של קרוב לחמישים שנה בייצור תאורה לחדר שינה, מטבח, סלון, פינת אוכל ועוד, כאשר בנוסף החברה מספקת מגוון מוצרי תאורה עבור בתי עסק מובילים ברחבי הארץ. כל לקוח מקבל מהחברה ליווי מקצועי ואיכותי החל משלב בחירת המוצר ועד להתקנת התאורה עצמה.
 

מאמרים

​​
לקוחות פרטיים
מסעדות \ חנויות
מוסדות ומשרדים
בתי מלון
עיצוב אדריכלי
חידוש אהילים וגופי תאורה
 

פרפקט - בית מלאכה לייצור וחידוש אהילים משנת 1979  |  כל הזכויות שמורות ©

|